Zabezpečíme vám program pre deti pri akejkoľvek príležitosti - narodeninové oslavy, firemné akcie či detské festivaly a podujatia.

Náš tím má dlhoročné skúsenosti s tvorbou programov pre deti. Poznáme svet detskej zábavy, ktorý prispôsobíme presne vašim požiadavkám.


Priestor malý či veľký, deti málo či veľa, ušijeme vám program pre deti na mieru. Či hľadáte zabezpečenie komplexného programu pre deti alebo potrebujete animačný program pre pár detí, MaxiFun je správna voľba.


Zábava a spokojnosť detí zaručená. Našim zákazníkom ponúkame naše skúsenosti pri tvorbe programov pre deti všetkých vekových kategórií aj celé rodiny.

Služby pre firmy/organizácie/mestá

Chystáte pre Vašich zamestnancov  a ich rodiny  podujatie pri príležitosti Dňa detí, Mikuláša či program pri príležitostí výročia Vašej firmy?  MaxiFun zabezpečí program pre deti a rodiny od A po Z šitý na mieru Vašim požiadavkám. 

Dlhodobo spolupracujeme s množstvom umelcov, korí vždy radi prijmú naše pozvanie. Vystúpenia profesionálnych umelcov vieme doplniť animačným a doplnkovým programov vo vlastnej réžii.

Spoločnostiam ponúkame vytvorenie detských a rodinných programov na ich firemných akciách, ktoré ich zamestnancom poskytnú aktívny relax a oddych.

IMG_6824jpgIMG_6944jpgP1010301JPG
Narodeninové oslavy
Chcete pre vašu ratolesť pripraviť skvelú narodeninovú oslavu? Nechajte to na nás a zábava pre všetkých je zaručená. Oslava pre pár detí alebo celú triedu? Zabezpečíme vám detskú narodeninovú oslavu presne podľa vašich predstáv a možností. Pripravíme vám oslavu od A po Z od výzdoby, cateringu, programu a babysittingu alebo vám pomôžeme vytvoriť pre deti dokonalú zábavu. Na detskú narodeninovú oslavu vymyslíme súťaže, hry a bohatý animačný program podľa záujmov vášho dieťaťa.

IMG_6834jpgdetoslva1jpgP1010211JPG

Animačný program

Potrebujete vašu akciu pre deti doplniť okrem vystúpení profesionálnych umelcov detskej showbiznisovej scény aj tradičným či menej tradičným programom? Vytvoríme vám animačný program na mieru či podľa špeciálnych požiadaviek. Animácie z našej dielne znamenajú vždy kopec zábavy a smiechu. Náš tím animátorov má bohaté skúsenosti s prácou s deťmi a vie program prispôsobiť aktuálnym reakciám a požiadavkám na mieste.

maxifestik2015_117jpganimacie1jpgIMG_7388jpg

Modelovanie z balónov / Balónová show

Modelovanie z balónov je obľúbená atrakcia pre deti. Z balónika sa môže stať pes, zajac, medveď, meč, kvetinka či náramok na ruku.

Balónová show je obľúbená atrakcia pre deti, ktorá ich poteší na akomkoľvek type podujatia.  Z obyčajného balóna sa v priebehu pár sekúnd stane meč, žirafa, psík, kvetinka, včela, lietadlo, opica a mnoho ďalšieho.

Modelovanie z balónov je skvelý animačný program na detské oslavy, firemné rodinné akcie, popoludnia v škôlke, karnevaly, jarmoky, hodové slávnosti a podobne.

Balónová postavička či zvieratko je pre deti zároveň pekným darčekom.  Možnosť farebného zladenia balónov s logom firmy.

V prípade menšieho počtu detí je modelovanie balónov možné využiť aj ako workshop pre deti - deti sa naučia z balónov vymodelovať jednoduchšie postavičky.

Modelovanie balónov prebieha v kostýme milého klauna. Pracujeme s kvalitnými balónmi spoločnosti Qualatex .

IMG_0135jpg  IMG_0147jpg IMG_0105jpg

Tvorivé dielne

Súčasťou vašej akcie pre deti  môžu byť aj tvorivé dielne, ktoré vieme špeciálne zabezpečiť podľa zadanej témy alebo veku detí alebo vytvoriť tvorivé dielne pre širokospektrálne podujatie pre celé rodiny. Materiálne a technické zabezpečenie tvorivých dielní je na našej strane a tak s touto časťou programu nemáte žadne starosti.

tvor2jpgIMG_6732jpg

Tematické programy

Tematický program pre deti pre vás pripravíme atraktívnym spôsobom. Programy môžu byť súčasťou širšieho podujatia alebo ako samostatný program pre deti. Hallowen, Mikuláš, Pirátske popoludnie, Ľadové kráľovstvo, Rozprávkové popoludnie, Indiánska show, Kino víkend či téma podľa vášho výberu.  Program prispôsobíme na mieru podľa vašich požiadaviek.

 IMG_6900jpg

Trblietavé/Glitrové tetovanie

Trblietavé - glitrové tetovanie nemôže chýbať na žiadnej akcii pre deti. V priebehu krátkej chvíle dokáže náš animátor vyčariť na ktorejkoľvek časti tela trblietavú ozdobu, ktorá poteší deti všetkých vekových kategórií. Tetovanie sa aplikuje pomocou špeciálnych šablón, lepidla na telo a farebných práškov. Tetovanie vydrží 7 - 10 dní.

glitrove-tetovanieJPG       trblietave-glitrove-tetovaniejpgjpg        trblietave-tetovanieJPG

Elektrické štvorkolky a šľapacie motokáry

Detské elektrické štvorkolky sú skvelou zábavou pre všetkých malých pretekárov. Štvorkolky sú prispôsobené deťom, môžu na nich len tak jazdiť alebo môžete zorganizovať preteky. Na elektrické štvorkolky je potrebný pevný povrch.


Šľapacie motokáry majú nosnosť až do 60 kg a sú určené pre deti vo veku od 5 - do 12 rokov.  Motokára so stabilným podvozkom a  vyprofilovaným sedadlom zabezpečuje pohodlie a príjemnú jazdu.   Na motokáry je potrebný pevný povrch.


18jpg        tvorkolkajpg