Event agentúra MaxiFun

                   Naša zábava nepozná hranice

Ponúkame služby v oblasti zábavy a animačných služieb pre všetky vekové kategórie a oblasti zábavy.


MaxiFun je širokospekrálna event agentúra, ktorá sa zaoberá organizáciou kultúrno-spoločenských akcií a eventov.
Podujatia realizujeme vo vlastnej produkcii i na objednávky klientov.   Súčasťou našich služieb je ponuka animačných programov pre všetky vekové kategórie a rôzne príležitosti a podujatia.

S organizáciou eventov a tvorbou animačných programov máme dlhoročné skúsenosti, ktoré radi pretavíme do programu šitému na mieru pre vás. .

S nami je maxi zábava pre všetkých zaručená.. Ponúkame vám tieto služby:

Organizácia podujatí na kľúč
Zabezpečíme vám podujatie podľa vašich požiadaviek od A po Z, vrátane netradičných, zábavných programov s tematikou podľa vášho želania, profesionálnych umelcov z rôznych žánrov,  technického zabezpečenia podujatia, cateringu, výzdoby... Dokážeme vytvoriť originálny program na kľúč pre všetky vekové kategórie. Našim cieľom je poskytovať komplexné služby v oblasti organizácie kultúrno - spoločenských podujatí.

Zabezpečenie umelcov
Chystáte podujatie a potrebujete poradiť s výberom vhodného moderátora či umeleckých telies? Počas našej dlhoročnej práce v oblasti kultúry a organizovania kultúrnych a spoločenských podujatí máme vytvorenú širokú databázu unmelcov z rôznych žánrov. Radi vám poradíme s ich výberom.

Animačný program pre všetky vekové kategórie
O spestrenie vášho podujatia či ponúkaných služieb sa postará náš animačný program. Animačný program zabezpečujeme pre všetky vekové kategórie - deti, dospelí, dôchodcovia bez ohľadu na priestor, možnosti, počet zúčastnených. Animačný program vytvoríme pre vás presne na mieru, či už bude športového, zábavného alebo teambuildingového charakteru.

Tvorivé dielne
Súčasťou vášho eventu môžu byť aj tvorivé dielne, ktoré vždy spestria akékoľvek podujatie a dotvoria atmosféru a tému podujatia. Tvorivé dielne sa nespájajú len s deťmi, ale nemôžu chýbať ani na podujatiach pre staršie vekové kategórie. Tvorivé dielne vieme špeciálne zabezpečiť podľa zadanej témy alebo typu účastníkov alebo vytvoriť tvorivé dielne pre širokospektrálne podujatie pre celé rodiny. Materiálne a technické zabezpečenie tvorivých dielní je na našej strane a tak s touto časťou programu nemáte žadne starosti.

Teambuilding
Teambuilding alebo inými slovami budovanie tímu vyvoláva v spolupracovníkoch potrebu tímovej spolupráce, ktorá je dnes vo viacerých spoločnostiach nevyhnutnosťou k podávaniu požadovaných výkonov. Teambuilding sú rôzne pohybové a tvorivé aktivity, ktorých hlavným cieľom je utuženie a stmelovanie kolektívu. Pre vašu firmu vytvoríme a zabezpečíme aktivity podľa zamerania vašej firmy, ktoré prispejú k potláčaniu potreby individuálneho riešenia problémov a posilnia tímové hľadanie možností a riešenia úloh a problémov.

Oslavy, svadby, výročia
Naše služby ponúkame nielen mestám či organizáciám, ale každému, kto potrebuje pomôcť s organizáciou a zabezepčením akejkoľvek oslavy, výročia či párty. Chystáte oslavu vášho jubilea či vás čaká najkrajší deň vo vašom živote? Neviete ako začať s prípravou či vaše pracovné zaťaženie vám neumožňuje venovať čas prípravám vašej oslavy či párty? Nechajte to na nás a môžete si užiť oslavu bez starostí. Tie budú na našich pleciach. Pomôžeme vám s výberom miesta oslavy či svadby, s cateringom, výzdobou, technickým zabezpečením, programom i pozvánkami. Neváhajte nás kontaktovať aj v prípade záujmu o zabezpečenie čiastkových služieb.

Tematické programy
Mikuláš, Vianoce, Fašiangy, Deň detí, Halloween, Športový deň, Letná párty, História, Ľudový večer,... Potrebujete vymyslieť a zabezepčiť tematický program? Nechajte to na nás. Vy nám dáte Vaše požiadavky a my ich zrealizujeme. Celý program, animácie, výzdoba, catering, pozvánky atď. sa bude niesť v duchu vami zadanej témy. Tematické podujatie vám zabezpečíme od A po Z alebo prispejeme k vášmu programu čiastkovými službami, o ktoré budete mať záujem (umelecký program, výzdoba, súťaže, kostýmy atď).

Práca so seniormi
Zameriavame sa aj na tých, na ktorých sa často zabúda a pritom sa tiež radi zabávajú a potrebujú vyplniť svoj voľný čas zmysluplnými ativitami, ktorými si zároveň napĺňajú potrebu sociálnej interakcie a spoločenských kontaktov.  Naša agentúra sústredí svoju pozornosť a aktivity na prácu so seniormi v rôznych zariadeniach, či už denných centrách, penzíónoch, kluboch seniorov alebo iných zariadeniach sociálnych služieb. Vzdelanie v sociálnej oblasti a zároveň prax v oblasti organizácie kultúrno - spoločenských podujatí nás predurčuje na spoluprácu so zariadeniami sociálnych služieb. Pre tieto zariadenia ponúkame širokú formu spolupráce v oblasti zabezpečenia voľnočasového programu pre seniorov, od tvorby kultúrneho programu, tvorivých dielní, animačného programu, aktivít na upevňovanie sociálnych kontaktov, udržania pamäťových, motorických i iných schopností a zručností.

Doplnkové služby
Organizujete podujatie vo vlastnej réžii, len potrebujete pomôcť s doplnkovými službami ako napr. textový či grafický návrh pozvánok, zabezpečenie výzdoby, marketing podujatia či zabezepčenie hostesiek? Neváhajte obrátiť sa na nás aj s takoutu požiadavkou. Aj tieto zdanlivo maličkosti môžu prispieť k profesionalite a k pozitívnemu výsledku a vnímaniu vášho eventu.


                                                    Meníme myšlienky na zážitok.....

                            agenturamaxifun@gmail.com, 0911 670 255